Wyposażenie

Rejestracja telefoniczna 71 332 43 98

Dysponujemy najwyższej jakości unitami dentystycznymi Stern Weber, które umożliwiają ergonomiczną pracę „na 4 ręce” przy leżącym pacjencie. Konstrukcja unitów z oddzielnymi panelami sterowania dla asystentki i lekarza pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu zarówno dla pacjenta, jak i lekarza.

W naszej klinice mamy do dyspozycji 2 mikroskopy endodontyczne, umożliwiające precyzyjną pracę w kanałach korzeniowych. Wielokrotnie bez tych urządzeń niemożliwe jest wykonanie precyzyjnego leczenia kanałowego. Praca w powiększeniu daje m. in. możliwość odnalezienia kanałów dodatkowych lub usunięcia złamanych fragmentów narzędzi endodontycznych.

Każde stanowisko w naszej klinice jest wyposażone w aparat rentgenowski CS 2200 do zdjęć małoobrazkowych. Zwiększa to komfort pracy, a także eliminuje konieczność wykonywania przez pacjentów zdjęć w placówkach zewnętrznych. Urządzenia są skonfigurowane z cyfrową radiografią, co umożliwia natychmiastowe uzyskanie obrazu na ekranie komputera.

Ponadto posiadamy aparat rtg do zdjęć pantomograficznych CS 9000.  Zdjęcia wykonane tym urządzeniem są pomocne w kompleksowym planowaniu leczenia.

Posiadamy zestaw narzędzi do leczenia kanałowego umożliwiający najwyższą precyzję pracy:

  • endometr Propex II(urządzenie do oceny drożności oraz długości kanału korzeniowego)
  • mikromotor endodontyczny Morita
  • System B i Obtura-sprzęty służące do wypełniania kanałów pod mikroskopem metodą termicznej kondensacji rozgrzanej gutaperki
     

Dane kontaktowe

Nasze gabinety

Zadzwoń do nas:
71 332 43 98

Naszpisz do nas maila:
biuro@dentalpartner.com.pl

Gabinet - Krzycka
ul. Krzycka 92BCD lok.9
53-020 Wrocław
pon-pt: 8:00 - 21:00

Gabinet - Hallera
ul. Hallera 11
53-319 Wrocław
            pn: 8:00 - 19:00
wt, śr, czw: 14:00 - 21:00
             pt: 8:00 - 18:00